Deelnemers

De onderstaande deelnemers/teams hebben zich ingeschreven voor de jeu des boules kampioenschappen van Vorstenbosch 2021. Sta jij of jouw team er niet tussen kom dan a.s. donderdag avond naar onze club avond. Wij lossen het dan graag voor je op. PS. neem meteen je team genoten mee om een balletje te gooien.

In verband met de huidige corona regels dienen wij ons aan de richtlijnen van het RIVM te houden. Elke deelnemer wordt bij de toegang van het terrein gecontroleerd. Meer hierover lees je in ons nieuwsartikel "Toeganscontrole Jeu des Boules kampioenschappen". Heb je klachten die bij corona passen blijf dan thuis. Meer over de huidige corona regels lees je op https://www.rivm.nl/coronavirus-covid-19/actueel

Deelnemers lijst laatst bijgewerkt op: 27-08-2021 - 09:00
Enkele teams zijn er aangepast.
baan team teamleider speler 2 speler 3 tijd 1 tijd 2 tijd 3
1+2 1 Jeanne Dortmans Bart Dortmans Henk v Vugt 10:00 10:55 11:50
1+2 2 Rob driessen Harm van der wielen Jordy van Kessel 10:00 10:55 11:50
1+2 3 Iris v Asseldonk Steffy Gevers Inge Klomp 10:00 10:55 11:50
1+2 4 Michel Dominicus Noud Smits Pim Dortmans 10:00 10:55 11:50
3+4 5 Thijs van der Aa Hein Kanters Maikel van Alebeek 10:00 10:55 11:50
3+4 6 Jelle Vloet Rieta Vloet Joep v Creij 10:00 10:55 11:50
3+4 7 Pim Broeren Theo v d Biggelaar Henk v d Boom 10:00 10:55 11:50
3+4 8 Harrie v Dommelen John v d Wijst Hans Timmers 10:00 10:55 11:50
5+6 9 Lars Huberts Andre Huberts Tom Huberts 10:00 10:55 11:50
5+6 10 Dave de Vocht Grard van Grinsven Marvin van Heeswijk 10:00 10:55 11:50
5+6 11 Rona v d Camp Paul Timmers Leo Timmers 10:00 10:55 11:50
5+6 12 Ad Donkers Ed v Bakel Ronnie Daandels 10:00 10:55 11:50
7+8 13 Jan Dortmans Rob Houweling Martijn v Gemert 10:00 10:55 11:50
7+8 14 Stijn van dommelen Daan van Dommelen Bas Schevelier 10:00 10:55 11:50
7+8 15 Tom Daandels Jelmer de Visser Jasper v Duijnhoven 10:00 10:55 11:50
7+8 16 Gijs Dortmans Thijs v d Sanden Gijs Geenen 10:00 10:55 11:50
9+10 17 Luuk Somers Jeffery minten Sander van kessel 10:00 10:55 11:50
9+10 18 Sjan Geenen Joke Verhoeven Ine Dortmans 10:00 10:55 11:50
9+10 19 Adriaan v d Heijden Martien Dortmans Peter Dortmans 10:00 10:55 11:50
9+10 20 Adrie Langens Jan Vink Theo Kanters 10:00 10:55 11:50
11+12 21 Wiljan v Driel Sjef v Hulten Joran Bergmans 10:00 10:55 11:50
11+12 22 Bas v Grunsven Luuk v Kessel Rob vd Wijst 10:00 10:55 11:50
11+12 23 Bert Hoefs Jan v Grunsven Maarten Hoefs 10:00 10:55 11:50
11+12 24 Lotte Miegielsen Lizanne v d Gevel Diede Lenders 10:00 10:55 11:50
13+14 25 Harrie Geenen Willie Kanters Theo v d Heijden 10:00 10:55 11:50
13+14 26 Corrie v Grunsven Riemie Dekkers Annie v d Braak 10:00 10:55 11:50
13+14 27 Frans Kanters Martin v Gemert Thomas v Erp 10:00 10:55 11:50
13+14 28 Albert Nooijen Gerrit Verhoeven Jan Rutten 10:00 10:55 11:50
15+16 29 Cor Geenen John v d Elzen Adrie Pennings 10:00 10:55 11:50
15+16 30 Ien v Grunsven Toos v d Boom Maria v d Biggelaar 10:00 10:55 11:50
15+16 31 Maria Kanters Annie v d Heuvel Maria Dortmans 10:00 10:55 11:50
15+16 32 Gerrit Nooijen Truus Lamerichs Martien Ketelaars 10:00 10:55 11:50
17+18 33 Bert v Os Theo v Os Mark de Kok 10:00 10:55 11:50
17+18 34 Thijs Somers Rob Somers Rick Somers 10:00 10:55 11:50
17+18 35 René Verstegen Rob Kanters Johan v d Bergh 10:00 10:55 11:50
17+18 36 Len GEENEN Thjue vogels Willem v Lankveld 10:00 10:55 11:50
19+20 37 Roel Geenen Arno v bucht Marcel vd Zanden 10:00 10:55 11:50
19+20 38 Sel Somers Ad Somers Sander de Jong 10:00 10:55 11:50
19+20 39 Toos v d Wassenberg Betsie Gevers Nel Kanters 10:00 10:55 11:50
19+20 40 Theo v d Heijden Johan Bijl Adrie v Alebeek 10:00 10:55 11:50
21+22 41 Jo Somers Betsie Somers Annelies Somers 10:00 10:55 11:50
21+22 42 Robert Timmers Mark v Asseldonk Marijn v d Heuvel 10:00 10:55 11:50
21+22 43 Teun Geenen Sjoerd Mulders Stef v d Velden 10:00 10:55 11:50
21+22 44 Wessel Dominicus Stan van Grinsven Willem v d Sanden 10:00 10:55 11:50
23+24 45 Leo Somers Maria Somers Jan v d Tillaar 10:00 10:55 11:50
23+24 46 Hilde Verstegen Linda v Heeswijk Marion Dortmans 10:00 10:55 11:50
23+24 47 Harry vd Ven Sander van der Heijden Ronnie van den Elzen 10:00 10:55 11:50
23+24 48 Perry Dominicus 0 0 10:00 10:55 11:50
25+26 49 Britt Aarts Linde v Houdt Britt Daandels 10:00 10:55 11:50
25+26 50 Anke Geenen Mnonique verkuijlen Kittu Jansen 10:00 10:55 11:50
25+26 51 Nicola v d Heijden Willy Bijl Ans v Alebeek 10:00 10:55 11:50
25+26 52 Jan vdBroek :Lambert vd Wijst Gerrit Somers 10:00 10:55 11:50
               
© Auteursrecht -2021